در حال نمایش 2 نتیجه

رله شیشه ای طرح فیندر (finder) در دسته رله های الکترونیکی  قرار می گیرد و در مراکز تجاری و صنعتی استفاده می شود. این  به طور عمده بر روی کنترل جریان مدار الکترونیکی تاثیر می گذارد.  شرکت آریاکنترل ۲۴ به عنوان تامین کننده رله شیشه طرح فیندر در انواع صنعتی و خانگی خدمات خود را ارائه می دهد که با تحریک بوبین باعث تحریک کنتاکت های رله می شود . قبل از خرید رله شیشه ای بهتر با کارشناسان فنی حوزه برق مشورت های لازم را انجام دهید تا بهترین رله را برای مدار الکترونیکی خود خریداری کنید .

خرید رله طرح فیندر 

خرید رله طرح فیندر یکی پر فروش ترین محصولات مجموعه می باشد. قیمت رله طرح فیندر به تعداد کنتاکت و تعداد پایه -ولتاژ جریان - بوبین بستگی دارد. البته قبل از خرید رله طرح فیندر بهتر است با توجه به نیازتان مقدار جریان و ولتاژ مورد نیاز را مشخص کنید تا بهترین انتخاب را در خرید رله داشته باشید .

 

قیمت رله طرح فیندر 

قیمت رله طرح فیندر یکی از عواملی در خرید رله طرح فیندر تاثیر می گذارد .قیمت رله طرح فیندر به عواملی چون تعداد پایه ها-

تعداد کنتاکتها - بوبین - بند و ... از جمله عواملی است که بر روی قیمت رله طرح فیندر موثر است. برای اینکه رله شیشه ای مناسب مدار الکترونیکی خود را دریافت کنید بهتر کارشناسان فنی برق صنعتی و یا کارشناسان فروش شرکت آریاکنترل تماس حاصل فرمایید تا بهترین رله الکترونیکی را خریداری کنید.

 

انواع رله طرح فیندر 

رله شیشه ۸ پایه طرح فیندر (finder)

رله شیشه ۱۱ پایه طرح فیندر (finder)

 

شما کاربران عزیز می توانید جهت مشاوره و خرید رله شیشه طرح فیندر(finder) به شماره ۰۵۱۳۷۱۳۲۳۸۷ تماس حاصل فرمایید.