در حال نمایش 3 نتیجه

شاسی جرثقیل یکی از تجهيزات ارزشمند در صنعت می باشد. شاسی جرثقیل نوعی جعبه مکانیکی جهت فرمان دادن به چرثقیل و کنترل آن به جهات مختلف ( چپ و راست – بالا و پایین ) استفاده می شود . بدنه این محصول از قاب مقاوم ساخته شده  است که این قاب از جنس پلی کربنات مقاوم  و فشرده (ABS) که در برابر ضربات  مکانیکی مقاوم است . این محصول برای کنترل جرثفیل در کارگاه ها و کارخانجات – مراكز تولیدی و تجاری برای تخليه و بارگیری و جابجایی  استفاده می شود که کار را خیلی راحت و آسانتر می کند . قبل از خرید شاسی جرثقیل بهتر است با کارشناسان مجموعه تماس حاصل فرمایید تا بهترین قیمت و خدمات را دریافت کنید.

خرید شاسی جرثقیل

خرید شاسی جرثقیل یکی از بهترین  تصمیماتی هست که می توانید برای کنترل و هدایت چرثقیل خود استفاده کنید. قبل از خرید شاسی جرثقیل بهتر است نیازسنجی کنید و با توجه به نیاز خود خریداری کنید و یا می توانید با کارشناسان فروش آریاکنترل ۲۴ تماس حاصل فرمایید و اطلاعات کافی را کسب کنید تا بهترین شاسی جرثقیل را خریداری کنید .

 

قیمت شاسی جرثقیل 

قیمت شاسی جرثقیل مهمترین عامل در خرید شاسی جرثقیل می باشد.عوامل مهم در تعیین قیمت شاسی جرثقیل تعداد شاسی ها - جنس بدنه و بیسیم  بودن از جمله عواملی است در قیمت شاسی جرثقیل تاثیر گذار هست .با استفاده از شاسی- کلید فرمان جرثقیل سقفی میتوان عمل هدایت و کنترل اجسام را انجام دادمناسب برای جرثقیل های بازویی، دروازه ای و سقفی هستند. قیمت شاسی جرثقیل به دلیل وجود نوسانات در بازار، ثابت نیست .فروش انواع شاسی جرثقیل بی سیم، شاسی جرثقیل قیل دوتایی، چهارتایی، شش تایی و هشت تایی به قیمت عمده و رقابته در فروشگاه آریاکنترل۲۴ (ariacontrol24) موجود می باشد.

 

مهمترین مزایای استفاده از شاسی جرثقیل

نصب و راه اندازی سریع و آسان

حفاظت اپراتور در برابر آسیب های ناشی از نزدیکی به بارهای خطرناک

ایجاد دید بهتر به دلیل قرارگیری در زاویه مناسب نسبت به بار و امکان حرکت اپراتور به همراه قلاب

وزن بسیار کم شاسی جرثقیل که باعث عدم خستگی اپراتور می شود

دارای کیفیت مناسب و بدنه مستحکم برای استفاده در محیط های صنعتی مختلف.

جرثقیل سقفی و لوازم تشکیل دهنده آن

جرثقیل های سقفی به بلند کردن، حمل و نقل و جابجایی بارهای بزرگ و سنگین در صنایع مختلف کمک می کنند. با یک جرثقیل دائمی که در بالای محل کار شما نصب شده است، می توان اقلام سنگین را بدون استفاده از لیفتراک یا ماشین آلات به جایی که نیاز است منتقل کرد. قطعات اصلی جرثقیل سقفی عبارتند از: قلاب جرثقیل، وینچ جرثقیل، پل جرثقیل، جک های تعادل، کلید فرمان جرثقیل و ... است.

انواع شاسی جرثقیل 

شاسی جرثقیل ۲ خانه  - ۴ خانه - ۶ خانه -۸ خانه

شاسی جرثقیل بازویی

شاسی جرثقیل سقفی

شاسی جرثقیل دوازه ای

شاسی جرثقیل بی سیم 

 

قبل از خرید شاسی جرثقیل ، به منظور کسب راهنمایی‌های دقیق‌تر و آشنایی با آخرین لیست قیمت‌ها، می‌توانید با کارشناسان ما در سایت آریاکنترل 24 تماس بگیرید تا بهترین فیوز مینیاتوری متناسب با نیاز خود را پیدا کنید.