در حال نمایش 4 نتیجه

فن تابلویی از تجهیزات تابلویی محسوب می‌شود که دما و حرارت را در تابلو برق در حد دلخواه نگه می‌دارد. جنس این قطعه تابلویی از فلز آلومینیوم و یا پلاستیک فشرده نسوز و فایبرگلاس است. با توجه به این ویژگی‌ها فن تابلویی منحصرا از مواد مقاوم در برابر خوردگی تولید شده است که در برابر شرایط سخت محیطی بسیار مقاوم می‌باشد. این هواکش در دو نوع AC , DC موجود است که برای استفاده در جریان برق متناوب و مستقیم کارایی متفاوتی دارند. این قطعه الکترونیکی در ابعاد 8*8، 12*12، 15*15 و 20*20 ساخته و تولید می‌شوند.

ضرورت خرید فن تابلویی برای تابلو برق‌ها چیست؟

ددما و حرارت در تابلو برق‌ها عموما به بالای 200 درجه نیز می‌رسد و فن تابلویی با قیمت ارزان و کاملا مقرون بصرفه می‌تواند این دما را تا حد چشم گیری پایین بیاورد و در یک دمای ثاب نگه دارد. با توجه به اندازه‌های گفته شده این قطعه فضای کمی را اشغال می‌کند. برای کم کردن هزینه‌های نگهداری خرید این قطعه ساده اما کاربردی و ارزان قیمت از سمت کارشناسان آریاکنترل24 توصیه می‌شود. همچنین نصب این مدل از هواکش فشار مثبت و آلودگی گرد و غبار را کاهش می‌دهد.

به این نکات مهم قبل از خرید فن تابلویی توجه کنید.

  • دمای محیطی اطراف فن تا چه میزان بالا می‌رود و آیا فن انتخابی شما ظرفیت کاهش دما و حرارت تا میزان مورد قبول را دارد؟
  • تعداد قطعات موجود در تابلو برق شما چند عدد است؟ در صورت اضافه کردن قطعه‌ای به تابلو برق، فن تابلویی شما گنجایش تحمل افزایش دما و کاهندگی کافی را دارد؟
  • مطمئن شوید چه جنس از این هواکش مناسب صنعت شماست؟ هر دو نوع فلزی و پلاستیکی در آریاکنترل24 موجود است.
  • فن تابلوئی یک قطعه ارزان قیمت است پس در خرید جز قیمت این محصول مسائل دیگر را پر اهمیت قرار دهید. فن تابلوئی ضامن کارکرد درست تابلو برق و عمربالای آن است.
  • خدمات پس از فروش و همچنین گارانتی محصول بسیار مهم می‌باشد، ما در آریاکنترل این قطعه را در برندهای مختلف از جمله برند معتبر رعد با ضمانت مورد نظر شما موجود داریم.