در حال نمایش 11 نتیجه

کنترل بار یکی از مهم ترین تجهیزات در تابلو برق و اتوماسیون های صنعتی بشمار می آید.کنترل بار وظیفه کتنرل موتور الکتریکی در برابر جریان اضافه را دارد و در صورت بالا رفتن جربان در مدار خود به خود مدار را قطع میکند و مانع از آسیب رسیدن به مدار می شود .

از کنترل بار  می توان به جای بیمتال در مدار برای کنترل  جریان موتور استفاده کرد.در خروجی کنترل بار یک رله وجود دارد در واقع قطع و وصل شدن این رله باعث کنترل جریان در مدار می شود.

 

خرید کنترل بار 

خرید کنترل بار یکی از مهم ترین مواردی است که باید مدار الکتریکی خود باید در نظر بگیرید.قیمت کنترل بار در خرید کنترل بار بسیار مهم است .کنترل بار مدلها و برندهای مختلفی دارد بهتر است قبل از خرید کنترل بار  با واحد فروش مجموعه تماس حاصل فرمایید و بهترین قیمت و خدمات را از شرکت آریاکنترل۲۴ دریافت کنید.

قیمت کنترل بار 

قیمت کنترل بار یکی از عواملی است که در خرید کنترل بار تاثیر زیادی دارد.قیمت کنترل بار به عوامل مختلفی بستگی دارد.ازجمله مواردی که در قیمت کنترل بار تاثیر دارد می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 دیجیتال یا دیجیتال بودن -جریان قابل تحمل-تعداد فاز -برند

 

تفاوت کنترل بار با بیمتال

بیمتال ها معمولا عملکرد حرارتی و زمان عکس العمل طولان تری دارند و معمولا تا حدود زیادی به دما وابسته هستند .رله کنترل بار به دلیل داشتن عملکرد القایی سرعت بالاتر نسبت به بیمتال دارد.

 

کاربرد کنترل بار

1_ جلوگیری از سوختن و وارد شدن جریان اضافی موتورهای سه فاز در هنگام اضافه بار، دو فاز شدن و اتصال کوتاه

2_ حفاظت ژنراتورها و ترانس های قدرت در مقابل اضافه بار و اتصال کوتاه

3_ حفاظت موتورهای تکفاز و دوفاز

 

برند های معروف و با کیفیت کنترل بار 

کنترل بار شیوا امواج (shivaamvaj)

کنترل بار برنا الکتریک

کنترل بار میکرومکس (micromax)

 

جهت اطمینان از قطع خودکار جریان برق در مواقع اضافه ‌جریان یا اتصال کوتاه و حفاظت از سیستم‌های الکترونیکی خانگی و صنعتی خود، نیازمند فیوزهای مینیاتوری هستیم. قبل از خرید فیوز مینیاتوری، به منظور کسب راهنمایی‌های دقیق‌تر و آشنایی با آخرین لیست قیمت‌ها، می‌توانید با کارشناسان ما در سایت آریاکنترل 24 تماس بگیرید تا بهترین فیوز مینیاتوری متناسب با نیاز خود را پیدا کنید.