در حال نمایش 2 نتیجه

کاربرد ریل مینیاتوری در تابلو برق، ثابت نگه‌داشتن تجهیزات تابلویی و برق صنعتی، مانند کلید اتومات، فیوزها، تایمر و کنتاکتور در باکس تابلو است. ریل‌های تابلویی در اندازه های متفاوت و در دو شکل سوراخ‌دار و بدون سوراخ بسته به ویژگی های تابلو برق ساخته می‌شوند. بسته به سه نوع بارگذاری قطعات با وزن سبک، متوسط و سنگین، ریل تابلویی هایی متفاوتی در جعبه تقسیم استفاده می‌شوند.

نکات مهم خرید ریل مینیاتوری

اندازه ریل های تابلویی به ازای هر متر متفاوت است، ضخامت، آبکاری با کیفیت، نوع ریل مدل مینیاتوری برای ثابت نگه داشتن تجهیزات تابلویی شما، اینکه چه وزنی را تحمل میکند همگی نکات مهمی است که در هنگام خرید این قطعه باید به آن توجه کرد. 
جنس عموم ریل تابلویی‌ها استیل ضدزنگ است است که با ورق گالوانیزه کروم آبکاری شده است. اما تنوع در جنس تابلو ریلی مورد مهمی است که باید در خرید ریل مینیاتوری به آن توجه کنید، زیرا مهم است که چه وزنی از تجهیزات روی این ریل قرار میگیرد و آیا توانایی تحمل آن را دارد؟ 
بسنجید که اندازه ی طولی که تابلو برق شما دارد با اندازه ی این قطعه برابری دارد و ریل به راحتی در آن قرار می‌گیرد؟
قیمت این قطعه مهم تثبیت کننده با اندازه و کیفیت ریل های مینیاتوری تغییر میکند. کیفیت را فدای کمیت نکنید و از ریل های با کیفیت که دوام و ماندگاری عمر بیشتری دارند استفاده کنید.

ضرورت خرید ریل مینیاتوری از آریاکنترل24

آریاکنترل24 یک منبع معتبر و فروشنده بزرگ ریل‌های مینیاتوری با اندازه و طرح‌های متنوع است. ما در آریاکنترل24 با کیفیت ترین محصولات تجهیزات تابلویی را با قیمت مناسب و کیفیت بالا برای شما مهیا کرده ایم.با توجه به نکات خرید گفته شده بهترین ریل مینیاتوری مناسب تجهیزات خود را انتخاب کنید و اگر در حین خرید به مشاوره احتیاج دارید با کارشناسان ما تماس بگیرید.