در حال نمایش 14 نتیجه

کلید شستی یکی دیگر از قطعات الکترونیکی ارزان قیمت تجهیزات تابلویی است که به طور معمول در وضعیت قطع و وصل کامل (0 یا 1) قرار نمی گیرند و تا زمانی که فشار بر روی آن‌ها اعمال شود، کنتاکت‌های آنها به هم متصل هستند و جریان در تابلو برق برقرار است. شاسی استارت دارای یک حفره دایره‌ای رنگی با قطرهای مختلف است و با استفاده از یک مهره فلزی در جای خود تثبیت می شود. بیشتر قسمت‌های شستی از جنس فلز بوده، بنابراین دارای استحکام بالایی است. پوش باتن استارت‌ها در انواع بالابرها، ماشین آلات صنعتی، تابلو برق‌ها و آسانسورها استفاده می‌شوند.

انواع کلیدهای شستی موجود در آریاکنترل24

انواع مختلفی از این کلید صنعتی موجود است که ویژگی‌ها و کاربرد متفاوتی دارد. در آریاکنترل24 انواع گوناگونی از شاسی‌ها با قابلیت کنتاکت استارت و کنتاکت استاپ یا تنها یکی از این این ویژگی‌ها موجود است که شما می‌توانید برحسب نیاز خود بهترین گزینه را خریداری کنید.

  • شاسی استارت ساده در رنگ بندی‌های مختلف با کاربردی متفاوت
  • پوش باتن استارت‌های چراغ‌دار
  • کلیداستپ‌های قارچی طرح تله
  • شاسی قارچی قفل شو
  • کلید شستی دوبل ساده

نکات مهم در خرید شستی فرمان

خرید شستی فرمان (پوش باتن استارت) یکی از موارد مهم در تجهیزات صنایع  و تابلوهای برق است. اولین نکته مهم در خرید شاسی استارت، انتخاب محصولی با کیفیت است. بهتر است از محصولات با برندهای معتبر و معروف استفاده کنید تا از کیفیت و عملکرد بهتری برخوردار شوید. همچنین، باید مطمئن شوید که شاسی استارت مناسب تابلوبرق صنعت شما است و با سایز و مشخصات فنی آن همخوانی دارد.
دومین نکته مهم در خرید شاسی استارت، قیمت و مقایسه آن است. قبل از خرید، بهتر است قیمت های مختلف را مقایسه کنید و بازار را بررسی کنید. اما توجه داشته باشید که انتخاب بر اساس قیمت شستی فرمان تنها معیار درستی نیست. همچنین، در صورت امکان، نظرات و تجربیات دیگران را درباره محصولات مختلف مطالعه کنید تا انتخابی بهتر و مناسب تری داشته باشید.