در حال نمایش یک نتیجه

رله پارس فانال از پرکاربردترین رله های الکترونیکی موجود در بازار می باشد.رله شیشه ای پارس فانال دارای چند کنتاکت و بوبین می باشد.با فرمان بوبین در رله شیشه ای کنتاکتها تحریک می شود و باعث قطع و وصل کردن جریان برق در مدار می شود.از رله شیشه پارس فانال به عنوان کلید الکترومغناطیسی برای قطع و وصل کردن جریان مدار استفاده کرد .آریاکنترل ۲۴ به عنوان تنها نمایندگی پارس فانال مفتخر به بخش و فروش محصولات پارس فانال می باشد. شما عزیزان قبل از خرید محصولات پارس فانال با کارشناسان فروش مجموعه تماس بگیرید و بهترین قیمت و کیفیت را دریافت کنید.

 

قیمت رله پارس فانال 

 قیمت رله پارس فانال یکی از عوامل مهم قبل از خرید رله پارس فانال می باشد.قیمت رله پارس فانال به تعداد پایه ها و  تعداد کنتاکتها و ولتاژ و جریان بستگی دارد.بنابراین، شما باید قبل از تهیه یک رله الکترونیکی، نیازها و کاربردهای خود را به خوبی مشخص کنید و با مشخصات فنی رله های موجود در بازار مقایسه کنید.

قیمت رله شیشه ای پارس فانال  در بازار متفاوت است و به عوامل مختلفی همچون کیفیت ، بوبین ، تعداد کنتاکت ،تامین کننده، تقاضا و عرضه نیز بستگی دارد. شما می توانید با جستجو فروش رله برد الکترونیکی در اینترنت یا مراجعه به فروشگاه های تخصصی قطعات الکترونیک مانند آریاکنترل، قیمت رله  پارس فانال مختلف را ببینید و با هم مقایسه کنید. همچنین می توانید از نظرات و دیدگاه های دیگر خریداران یا کارشناسان فروش در مورد کیفیت و عملکرد رله های شیشه ای استفاده کنید. اما به یاد داشته باشید که قیمت رله  پارس فانال تنها معیار انتخاب نباشد و شما باید به سایر جنبه های مربوط به رله شیشه ای نیز توجه کنید.

 

خرید رله پارس فانال 

خرید رله پارس فانال  از جمله پرفروش ترین محصولات می باشد .با خرید رله پارس فانال مدار خود را بیمه کنید!  قبل از اقدام به خرید حتما به برود – تعداد کنتاکت – ولتاژ- جریان -بوبین و کیفیت توجه کنید .بهتر است حتما قبل از خرید رله پارس فانال با کارشناس فروش و فنی مجموعه شورت های لازم را به عمل آورید.

 

انواع رله پارس فانال 

رله شیشه قفلشو پارس فانال

رله شیشه ۱۱ پایه پارس فانال (PRF-13)

رله شیشه ۸ پایه پارس فانال (PRF-12)

 

آریا کنترل ، با تجربه و دانش فنی قوی، قطعات برق صنعتی و فیوز مینیاتوری هیوندای اصل را به مشتریان ارائه می‌دهد. این شرکت با استفاده از استانداردهای بین‌المللی، تضمین می‌کند که مشتریان به محصولات اصلی و با کیفیت دسترسی داشته باشند.