سایر موضوعات

۵ مورد از بهترین فلوتر برقی بازار ایران

خرید و قیمت فلوتر برقی

فلوتر برقی (قطع کن برقی) یک جعبه پلاستیکی است که درون خود گوی فلزی دارد کنتاکتی که درون  این جعبه است باعث قطع و وصل شدن مدار می شود. استفاده از فلوتر برفی یکی از ساده ترین روشها برای کنترل سطح مایعات سیال می باشد. 

 

مزایای فلوتر برقی

 • کم مصرف بودن 
 • قیمت مناسب فلوتر برقی
 • کارایی بسیار بالا  برای کنترل سطح سیالات 
 • نصب و راه اندازی أسان 
 • قابل استفاده برای انواع مایعات سیال و روان 
 • حفاظت پمپ در برابر کار کردن بدون آب 

انواع برندهای معتبر فلوتر برقی

 • شیوا امواج   
 • چینی آریاکنترل
 • برنا الکتریک
 • میکرو مکس
 • فاران ایتالیا 

فلوتر برقی شیوا امواج:

قیمت و خرید فلوتر برقی

برند معتبر شیوا امواج (shiva amvaj) ساخت ایران است و امروزه جزو برندهای معتبر فلوتر برقی در بازار تهران  و ایران شناخته شده است. این فلوتر برقی  در انواع مختلف در بازار موجود هست و با توجه به  نیاز می‌توان آن را خریداری کرد. یکی از ویژگی‌های مهم برای تعیین انواع آن،کیفیت ساخت، قابلیت تنظیم و دقت عملکرد می باشد. حتما قبل از خرید فلوتر به آن توجه کرد.

از برند فلوتر برقی شیوا امواج،فلوتر دو متری و ینج متری شیوا بیشتر به فروش میرسند.کیفیت و کالایی بالا، قیمت مناسب از جمله دلایل برتر بودن فلوتر برقی شیوا امواج نسبت با سایر رقبا می‌باشد.

فلوتر برقی چینی آریاکنترل:

خرید فلوتر چینی آریاکنترل ۲۴

این فلوتر برقی از جمله برندهای معتبر و ارزان بازار ایران است . فلوتر برقی چینی آریاکنترل در کشور چین ساخته شده و شرکت آریاکنترل ۲۴ وارد کننده این محصول می باشد . یکی از مهم ترین ویژگی‌هایی که فلوتر برقی چینی آریاکنترل دارد و از دیگر برندها متمایز می‌سازد، ساختار ایمن  و قیمت ارزان آن است. فلوتر برقی چینی آریاکنترل با طراحی بهینه و سهولت در نصب آن‌ها اکثرا در منابع و مخازن، مانند تانکرهای آب، مخازن نفتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.فلوتر برقی چینی در سیستم‌های کنترلی سطح مایعات نقش عمده‌ای دارد. فلوتر برقی چینی آریاکنترل در نوع ۱ متری و ۲ متری می باشد.

فلوتر برقی برنا الکتریک:

خرید فلوتر برناالکتریگ

برند برنا الکتریک ساخت ایران است و جزو برندهای معتبر فلوتر برقی به حساب می‌آید. رنج قیمت فلوتر برقی برنا الکتریک بین ۷۰۰ هزار تومان تا ۲.۵ میلیون تومان می باشد. فلوتر های برقی برنا الکتریک معمولا برای کنترل پمپ‌ها،جلوگیری از سرریزشدن مخازن، پرکردن و خالی کردن اتوماتیک مخازن و تشخیص قابلیت هدایت مایعات استفاده می شود.

فلوتر برقی میکرومکس:

فلوتر میکرو مکس
فلوتر میکرومکس آریا کنترل

یکی از برندهای معتبر فلوتر برقی، برند میکرومکس (micro max) است که در نگاه کاربران از اطمینان عملکرد دقیق و عمر بالا کیفیت عالی در ذهن هر کسی تداعی می‌شود. فلوترهای برقی این شرکت از گران قیمت‌ترین فلوتر برقی موجود در بازار ایران شناخته می‌شود. فلوتر برقی زیمنس با عملکردی بالا و کیفیت خوب در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می‌گیرند.از فلوتر برقی میکرومکس برای کنترل سطح مایعات سیال استفاده می‌شود و باید به این مورد هم توجه داشت که  رله کنترل سطح مایعات میکرومکس قابل تنظیم است و قابلیت تنظیم حساسیت از ۱ کیلو اهم تا ۲۰ کیلو اهم را دارد.

فلوتر برقی فاران ایتالیا:

خرید فلوتر فاران ایتالیا

فلوتر برقی فاران  ساخت ایران و تحت لیسانس شرکت فاران ایتالیا و با فناوری و کیفیت مطابق با فاران ایتالیا  از جمله پرمصرف‌ترین فلوترهای برقی در تانکرهای صنعتی می‌باشد.فلوتر برقی سه متری تکنوپلاستیک FOX FLOW SWITCH با حداکثر عمق شناوری ۱۰ متر می باشد. فلوتر برقی یا سوئیچ شناور یک نوع کنترل کننده سطح و میزان ذخیره مایع است که توانایی و کارآیی بالایی دارد. 

دیدگاهتان را بنویسید